.::. Firma Profili .::.

 

 

 

YARENLER KEPENK; Konyada Kepenk ve yana kayar otomatik kapı sistemlerinin imalat ve montajı alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Düsturumuz; müşteri memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Ürün Halkamızın İçinde;

iş yerleri kepenkleri, garaj kepenkleri, otomatik motorlu kepenkler, yana açılır otomatik güvenlik kapılarının imalat ve montaj işleri yer almaktadır.

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların kepenk ve otomatik güvenlik kapısı ihtiyaçları, profesyonel ekibimizle başarıyla karşılanmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için uzman ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


ARA

WHATSAPP